Povinné ručení

Povinné ručení Vás chrání, když způsobíte škodu někomu jinému. Denně pro Vás srovnáváme desítky nabídek pojištění dle ceny a kvality. Spočítejte si i Vy cenu Vaší pojistky a ušetřete.


SPOČÍTAT POVINNÉ RUČENÍ »
 • Nejvýhodnější ceny na trhu
 • Rychlé a snadné sjednání
 • Každý den pojišťujeme desítky řidičů
 • Sleva 25% u vybraných pojišťoven
 • Dokumenty obdržíte ihned E-mailem

Povinné ručení ONLINE

Porovnejte si u nás pojištění na Vaše vozidlo a sjednejte si nejvýhodnější povinné ručení online. Z naší nabídky si můžete vybrat velké množství typů a variant za nejlepší možné ceny na trhu. Jsme si jisti, že každý z Vás najde levné, ale zároveň i kvalitní pojištění, se kterým budete nad míru spokojeni. V současné době se výše pojistného dostala díky konkurenčním bojům pojišťoven velmi nízko. Nejlevnější povinné ručení u nás najdete za pouhých 1013,- Kč ročně. Nabízíme nejen pojištění automobilů, ale i pojištění motocyklů nebo dalších vozidel.

Provozovatel je plně způsobilý zprostředkovávat pojistné produky na základě platné registrace pojišťovacího agenta pod číslem 138520PA a pojišťovacího makléře pod číslem 138521PM údělené od České národní banky dne 10.06.2011.
Při online sjednání můžete platit elektronickou platební kartou.


Kvalitní služby a nejlevnější povinné ručení

Jsme jeden z největších a také nejvyužívanějších srovnávačů v České republice a naším cílem je nabízet Vám vždy nejvýhodnější možné nabídky a služby. Naše ceny jsou v mnoha případech ještě nižší, než u samotných pojišťoven. Měsíčně pojistíme stovky vozidel, a protože máme u pojišťoven vyjednané zvýhodněné sazby, můžeme Vám tak zařídit povinné ručení online za těch nejvýhodnějších podmínek. Pojištění Vám u pojišťovny, kterou si vyberete, zařídíme vždy zdarma. Rádi Vám poradíme se změnou Vaší současné pojišťovny i s uzavřením nového pojištění online, přímo z pohodlí Vašeho domova. Pokud si nevíte rady, nebo máte jakýkoliv jiný dotaz týkající se pojištění, tak jsme tady pro Vás a naši pojišťovací specialisté, Vám ho rádi zodpovědí na telefonu. Jestliže však preferujete elektronickou komunikaci, pak neváhejte využít našeho kontaktního emailu. Proč platit ročně o několik tisíc korun více, než doopravdy musíte. My jsme tady pro Vás, s námi ušetříte.

Kolik můžete na povinném ručení ušetřit?


Objem v cm3 Běžná cena České pojištění - cena VAŠE úspora
do 1000 cm3 1 875 Kč 1 273 Kč 862 Kč
1001 - 1250 2 182 Kč 1 273 Kč 909 Kč
1251 - 1350 2 291 Kč 1 335 Kč 956 Kč
1351 - 1400 3 190 Kč 1 451 Kč 1 739 Kč
1401 - 1650 3 248 Kč 1 626 Kč 1 622 Kč
1651 - 1850 3 340 Kč 1 913 Kč 1 427 Kč
1851 - 2000 4 790 Kč 1 913 Kč 2 877 Kč
2001 - 2500 4 998 Kč 2 232 Kč 2 766 Kč
nad 2500 7 235 Kč 2 254 Kč 4 981 Kč
Výpočet uveden na pojistníka ve věku 55 let, s bydlištěm Nová Dědina, 120 měsíců bez nehody.


Sjednat si můžete i doplňkové připojištění

Kromě základní nabídky, kterou povinné ručení nebo havarijní pojištění nabízí, si můžete uzavřít i řadu dalších doplňkových připojištění, které Vaši pojistnou ochranu zvýší a rozšíří.

Doplňkové služby k povinnému ručení:

 • Připojištění skel
 • Nadstandardní asistenční služby
 • Krytí nákladů na náhradní vozidlo
 • Úrazové pojištění řidiče nebo přepravovaných osob
 • Pojištění střetu se zvěří
 • Živelní pojištění
 • Odcizení vozidla
 • Právní ochrana
 • Pojištění zavazadel nebo nákladu

Nabízíme nejen pojištění vozidel

Kromě komplexního pojištění vozidel online, tedy povinné a havarijní pojištění, kde svým klientům ušetříme ročně i několik miliónů korun se naše společnost specializuje též na pojištění v oblasti produktu finanční způsobilosti dopravce nebo zdravotního pojištění cizinců. Stejně tak, můžete naším prostřednictvím uzavřít případné cestovní pojištění pro cesty Evropou či celým světem. Jsme schopni zařídit i mnohem více, takže nám není cizí ani pojištění pro Vaši nemovitost nebo domácnost, kde najdeme ideální řešení za velmi výhodných podmínek. Máte zájem o sjednání pojištění odpovědnosti, pojištění právní asistence, úrazového nebo snad životního pojištění? Naším prostřednictvím pojistíte třeba i své domácí mazlíčky. Ano, i v těchto případech jsme připraveni, Vám nabídnou vždy to nejlepší řešení.

Nebojte se změnit pojišťovnu

Stejně jako je tomu např. u změny mobilního operátora „ať se to týká tarifu na volání, internetu nebo kabelové televize“, tak i změnou pojišťovny můžete ušetřit nemalé peníze. Zkuste proto kalkulaci nového pojištění v přímo v naší kalkulačce a ihned uvidíte, o kolik méně můžete za povinné ručení zaplatit. Srovnání povinného ručení Vám nezabere déle než minutu. Stačí, abyste základní údaje o vozidle, pojistníkovi, případně odlišném vlastníkovi a vzápětí Vám naše kalkulačka seřadí různé nabídky od většiny pojišťoven. Za pár okamžiků, tak můžete vybírat nejvhodnější povinné ručení. Pokud si povinné ručení vyberete, pak máte zároveň možnost ho rovnou sjednat. Pojištění můžete dokončit prostřednictvím naší online kalkulačky sami nebo se můžete obrátit na nás a pomocí našich specialistů lze proces uzavření pojistné smlouvy dokončit telefonicky. Jakmile je objednávka dokončena, obratem dostanete na uvedenou emailovou adresu zelenou kartu a vyhotovenou pojistnou smlouvu, tak abyste mohli vyrazit na cesty se svým vozem. Originály dokumentů jsou samozřejmostí a zasíláme je tentýž den na Vaši adresu formou poštovní zásilky. Pokud máte jakékoliv nejasnosti, pak Vám na jakýkoli dotaz rádi odpovíme. NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!


Co všechno má vliv na výši ceny za povinné ručení?

Na výši ceny za povinné ručení má vliv zejména objem a výkon motoru vozidla, nebo jeho stáří. Následují údaje o pojistníkovi, především jeho věk a místo bydliště. Některé pojišťovny počítají pojistné na základě provozovatele vozidla „pokud je odlišný od pojistníka“ a to dle údajů z velkého technického průkazu. V neposlední řadě má na výši pojistného vliv i počet měsíců „tzv. bezeškodní průběh, který se vždy váže k pojistníkovi“ z předešlého pojištění, které případně řidič absolvoval bez zaviněné nehody. V takovémto případě udělují pojišťovny tomuto řidiči tzv. bonusy, které mohou cenu pojištění snížit až o 60%. Samozřejmě co pojišťovna to různá důležitost. Vyzkoušejte proto náš kalkulátor a obratem zjistíte, na kolik korun vyjde zákonné pojištění vozidla Vás. U nás najdete levné, ale zároveň kvalitní povinné ručení Vašeho vozu i s odpovídající kvalitou služeb samotných pojišťoven, které nabízíme.

Podle čeho si povinné ručení správně vybrat?

Pro většinu řidičů v České republice je nejdůležitější hlavně cena za zákonné pojištění vozidla. Z toho důvodu u nás jednotlivé povinné ručení seřazujeme právě podle výše pojistného, tak aby byly nabídky pro naše klienty co nejvíce přehledné. Na druhou stranu, pokud povinné ručení vybíráte, potom je neméně důležitá i výše jeho limitů pojistného krytí “ jednoduše řečeno se jedná o maximální částku, kterou je Vám pojišťovna v případě nehody schopna vyplatit“. Všechny pojišťovny na trhu nabízejí limity od státem nařízených minimální 35 mil. Kč až po 200 mil. Kč. Výše vybraného limitu krytí má také svou roli ve výši ceny, kdy je u vyšších limitů i vyšší cena za sjednané pojištění. Tyto limity, ale zase nabízejí služby již v rámci jejich ceny, jako jsou například nadstandardní asistenční služby nebo úrazové pojištění. V některých případech se jedná i o benefity jako je pojištění střetu se zvěří nebo živelní pojištění vozidla, které tak dostáváte zdarma právě ke zvolenému vyššímu limitu pojistného krytí. Jsme si jisti, že si z naší nabídky vyberete, vždy to nejlepší pro Vás.